Speak & More presents MSC Turkey Project

mersin I (6)MSC Türkiye, satış ekibi ve satış yöneticilerinden oluşan 120 çalışanına 6 ay süren özel bir proje kapsamında Speak & More İngilizce sunum teknikleri eğitimini aldırdı. İstanbul, İzmir, Bursa ve Mersin lokasyonlarında gerçekleşen seminerler sonucunda, katılımcılar İngilizce etkili sunum hazırlamanın ve yabancı iş ortaklarını kolayca etkilemenin yollarını öğrendiler.

IST III (3)MSC Türkiye ekibinin dünya standartlarında İş İngilizcesi gelişimine destek olmaktan Speak & More olarak gurur duyuyoruz.

“Speak & More ile eğitim verdikleri bir firmanın referansı vesilesi ile tanıştık. 2012 yılında 6 aylık süreç içerisinde Tüm Satış ekibimiz ve Satış Yöneticilerimiz için İngilizce Sunum Teknikleri eğitimini gerçekleştirdik.

Katılımcılarımıza eğitim davetini ilettiğimiz günlerde, eğitimin içeriği, derinliği ve yaratacağı fayda hakkında tereddütler vardı, ta ki ilk grubun eğitimi gerçekleşene kadar. Eğitimin içeriğinde yer alan her bir sözcük gerçekten de iş yaşamımızda etkin kullanabileceğimiz bilgilerle doluydu.

Serap Tosun“Biz zaten yıllardır sunum yapıyoruz ve İngilizcemiz de gayet iyi” duygusuyla eğitime giden katılımcılarımızın tamamından sözlü veya yazılı teşekkür mesajları aldık. Verdikleri geri bildirimde, son derece faydalı bilgiler edindiklerini, kendi becerileri hakkında ciddi farkındalık kazandıklarını, aktarılan bilgileri yalnızca sunum sırasında değil, günlük iş akışının her anında da kullanabildiklerini ifade ettiler.

Speak & More’a gelişimimize sağladıkları katkı, profesyonel ancak içten ve samimi yaklaşımları için teşekkür ederiz.”

Serap Tosun
İnsan Kaynakları Müdürü 
MSC Gemi Acenteliği A.Ş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir