Speak & More presents Aygaz Project

Koç Topluluğunun Enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketi AYGAZ, üst düzey yöneticilerinin İş İngilizcesi konuşma ve sunum becerisini üst seviyelere taşımak amacıyla Speak & More ile uzun dönemli bir işbirliği gerçekleştirmektedir. Bu kapsamda, AYGAZ 2013 yılının başından beri değerli bir eğitim projesi yürütmektedir.

Yabancı çözüm ortakları ve müşterilerle yapılan toplantılarda, kurum yöneticilerinin kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak İngilizce iletişim sırları kendileriyle paylaşılmaktadır. Yöneticiler, etkileyici bir İngilizce konuşma becerisine kavuşmaları için yabancı uzmanlardan birebir coaching almaktadır.

“Executive Business English” projesiyle üst düzey yöneticiler konuşma becerilerini geliştirirken, proje sunumlarında ve müzakerelerde kendilerini daha rahat ve hazır hissetmektedirler.

Zelal Yetik“Yöneticilerimizin yabancı ortaklar ve tedarikçiklerle olan temaslarında İngilizceyi sıklıkla kullandıklarını ve kendilerini daha rahat hissetmek istediklerini tespit ettik. Bu anlarda etkinliklerini arttırmak ve kendilerini İngilizcede rahat ifade edebilmelerini sağlamak amacıyla, “Speak & More Executive Business English” programını uygulamaya aldık.

Yüksek kaliteli bir yönetici gelişim programı düzenliyoruz. Elde ettiğimiz sonuçlardan hem yöneticilerimiz hem de kurum olarak memnunuz.”

Zelal Yetik 
İnsan Kaynakları Sorumlusu 
AYGAZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir