Speak & More presents Alternatif Bank Project

Alternatif Bank, finans sektörüne ve ülke ekonomisine yaptığı değerli katkılarla yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Alternatif Bank, 2013 yılında daha güçlü bir yapıya kavuşmak ve daha fazla müşteriye hizmet edebilmek amacıyla, Commercial Bank of Qatar ile ortaklık anlaşması imza etmiştir. Bankacılık sektöründe güçlü bir oyuncu olma ve hedef pazarlarda hızlı büyüme stratejisi çerçevesinde kritik öneme sahip pozisyonlardaki çalışanlarının İş İngilizcesini Speak & More ile Geliştirme kararı almıştır!
Alternatif Bank, yeni yabancı ortaklı yapısında yöneticilerinin iş İngilizcesi konuşma becerileriniSpeak & More‘un özel bir programıyla destekliyor. “Business English Group Training” projesiyle yöneticiler etkili konuşma becerilerini geliştirirken, yabancı meslektaşlarıyla çalışırken kendilerini daha rahat ve hazır hissediyorlar.

Bahar Mete Baran“Dünya standartlarında kaliteli bankacılık hizmetini müşterilerimize sunma stratejimiz, alanımızda daha aktif rol almamızı gerektirmektedir. 
Kritik görevlerde bulunan çalışanlarımızın yabancı meslektaşları ve iş ortaklarıyla olan temaslarında yüksek kalitede iletişim kurmalarını istiyoruz. Bu amaçla, Speak & More ile gerçekleştirdiğimiz İş İngilizcesi gelişim projesinde, katılımcıların konuşma becerilerinde gözle görülür bir iyileşme elde ettik. 

Çalışanların altı aylık programlara azalmayan bir ilgiyle devam etmeleri, bu özel programı kişisel gelişimleri için ne kadar önemsediklerini bize göstermiştir. Değer yaratan ve çalışanlar arasında popüler olan bir gelişim programına destek vermekten ve güzel sonuçlar almaktan memnunuz.”

Bahar Mete Baran
Eğitim Müdürü
ABANK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir