Pfizer Yönetici Geliştirme Programlarını Speak & More ile Destekliyor

Pfizer, 2012 yılında da profesyonellerinin iş İngilizcesi konuşma ve sunuş becerilerini Speak & More ile geliştiriyor. İkinci yılına giren bu özel gelişim projesine katılımcıların ilgisi her geçen gün artıyor.

Çok uluslu şirketlerdeki profesyonellerin iletişim becerilerini en kolay ve en etkili şekilde geliştiren “Business Conversation Club“, sunduğu popüler içerikler ve profesyonel tartışma ortamıyla katılımcıların İngilizce konuşurken kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlıyor. Çalışanların kuruma olan bağlılığını güçlendiriyor.

“Yöneticilerimiz ve çalışanlarımıza Speak & More’un hem birebir hem de grup seanslarına katılma imkanı sağlıyoruz. Birebir derslerde spesifik gelişim alanına odaklanmak mümkün olurken, grup derslerinde farklı bölümlerden çalışanlarımız bir arada ve keyifle profesyonel makaleler okuyor, güncel ve iş dünyasına ait bilgilerini tazeleyip, keyifli bir sohbet ortamında İngilizce konuşma becerilerini geliştiriyorlar.”

“Şirketimizin sağladığı bu destek, çalışanlarımızın ve yöneticilerimizin işlerini daha büyük bir özgüvenle yapmalarına yardımcı oluyor. Diğer taraftan çalışanların birbirleriyle ilişkilerinin gelişmesine ve şirkete bağlılığın artmasına da destek oluyor. Pfizer olarak verdiğimiz karardan ve Speak & More ile çalışmaktan memnunuz. Bu tarz bir gelişim projesi gerçekleştirmek isteyen şirketlere tavsiye ederiz.”

aybike_budak

 

Aybike Budak / Senior L&D Specialist / Pfizer

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir